Kolekcja ZipZu 

Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • Szybki podgląd
    1 629,00 zł W magazynie

    Materac dla osób kochających spanie na chmurce. Wystarczy położyć się a materac stopniowo zacznie dopasowywać się do Twojej sylwetki, wspierając jednocześnie głowę, ramiona, biodra oraz nogi. Dzięki zastosowaniu pokrowca z tkaniny MicroModal będziesz w jeszcze większym stopniu mógł cieszyć się niezwykłymi zaletami wkładu tego materaca.

    1 629,00 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    1 629,00 zł W magazynie

    Materac stworzony z myślą o tych, którzy pragną zregenerować siły po długim, ciężkim dniu. Siedmiostrefowa pianka wysokoelastyczna o wyjątkowej charakterystyce pracy zapewni komfort snu niezależnie od pozycji, w której śpisz.

    1 629,00 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    1 809,00 zł W magazynie

    Materac posiadający właściwości idealnej redukcji nacisku w połączeniu ze stabilnym i wyjątkowym podparciem. Pozwól swojemu ciału zanurzyć się w precyzyjnie dobranych trzech warstwach wzajemnie uzupełniających się pianek. Dodatkowo właściwości tkaniny MicroModal w połączeniu z siatką wentylującą w dolnej części pokrowca zapewnią doskonały klimat snu.

    1 809,00 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    2 109,00 zł W magazynie

    Materac spełniający Twoje największe oczekiwania. Idealnie dobrane gęstości oraz proporcje pianek, podkreślenie stref twardości dzięki specjalnym nacięciom oraz właściwości masującej termoelastycznej pianki wellnes sprawiają, że jest to najbardziej doceniany przez użytkowników materac z kolekcji relaks.

    2 109,00 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    199,00 zł W magazynie

    ZipZu to innowacyjne, opatentowane prześcieradło. Wszyty na brzegach zamek błyskawiczny umożliwia w wygodny i sprawny sposób zakładać prześcieradło na materac. Opcja ZipZu jest dostępna wyłącznie do kolekcji materacy Relaks PLATINUM. Dowiedz się więcej nawww.zipzu.eu

    199,00 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów