Najczęściej kupowane

Informacje

Promocje

Zobacz większe

Materac Brizee H3

Nowy produkt

Materac  z pianki wysokoelastycznej z możliwością wyboru pokrowców.

Więcej szczegółów

1 000,00 zł brutto

Więcej informacji

Materac  z pianki wysokoelastycznej  z możliwością wyboru pokrowców

  • UTRZYMUJE CHŁÓD W NOCY
  • ZAPEWNIA ZDROWY MIKROKLIMAT
  • ZAPEWNIA REWELACYJNĄ WENTYLACJĘ
  • NATURALNA ELASTYCZNOŚĆ
  • TRWAŁOŚĆ
  • NATURALNE WŁAŚCIWOŚCI ANTYGRZYBICZE
  • TWARDOŚĆ ŚREDNIA  H3
  • WYSOKOŚĆ OK 21 CM
  • POKROWIEC NIEPIKOWANY CHŁODZĄCY COOLPLUS

 Materac można użytkować na stelażach regulowanych ręcznie lub elektrycznie.

Materace wysokoelastyczne


Materace wysokoelastyczne to produkty, które zostały wykonane z piany wysokoelastycznej. Może być ona zastosowana zarówno na całej powierzchni materaca, jak i jedynie na pewnej jego części. Ten rodzaj materaca charakteryzuje się bardzo dobrymi walorami użytkowymi – zapewniają zdrowy i pełen komfortu sen.
Od zwykłych materacy piankowych produkty wykonane z pianki wysokoelastycznej wyróżniają się doskonałym dopasowaniem do kształtu ciała użytkownika. Ponadto są one bardzo trwałe, przez co charakteryzują się również długą, wieloletnią, żywotnością. Materiał, z jakiego wykonane są omawiane tu materace, posiada dobre właściwości oddychające. Nic więc dziwnego, że większość materacy szpitalnych to właśnie produkty wysokoelastyczne. A dzięki temu, że są one podatne na zmianę kształtu, okazują się doskonałym rozwiązaniem do łóżek opartych na stelażach regulowanych (czyli z podnoszonymi zagłówkami lub podnóżkami).

Termin realizacji od 3 do 7 dni

DOSTĘPNE POKROWCE:

Coolplus
Wilgoć rozprzestrzenia się drogą kropelkową, dlatego opracowano specjalny splot włókien, które bardzo szybko transportują wilgoć na powierzchnię tkaniny, następnie krople wilgoci są rozpraszane na maksymalnie dużej powierzchni, dzięki czemu bardzo szybko zostaje ona odparowana z powierzchni tkaniny, a nasza skóra pozostaje bardziej sucha i chłodna, tkanina nie przylega do ciała.
Skład: 100% poliester
Gel touch
Dzięki absorpcji potu ludzkiego, następuje reakcja, która daje poczucie chłodzenia ciała ludzkiego. Uzyskuje się różnicę temperatur rzędu 2,9 stC.

Skład: 68% poliester, 32% tence

Możliwe są nietypowe wymiary, wyślij zapytanie lub zadzwoń aby uzyskać informacje o cenie i dostępności.