Ochraniacze materaca

Masz już, albo planujesz zakup materaca? Pomyśl też o jego zabezpieczeniu.

Powierzchnię materaca osłoń dodatkowym pokrowcem. Prześcieradło nie wystarczy aby ochronić nasz materac przed potem, startym naskórkiem, oraz innymi niespodziankami które mogą się zdarzyć w łóżku. Podkład bawełniany położony na materac uchroni jego powierzchnię przed więk...

Masz już, albo planujesz zakup materaca? Pomyśl też o jego zabezpieczeniu.

Powierzchnię materaca osłoń dodatkowym pokrowcem. Prześcieradło nie wystarczy aby ochronić nasz materac przed potem, startym naskórkiem, oraz innymi niespodziankami które mogą się zdarzyć w łóżku. Podkład bawełniany położony na materac uchroni jego powierzchnię przed większością zabrudzeń.

Zabezpiecz tez spód materaca stosując podkład pod materac. To gruba przekładka która położona na stelaż łózka ochroni go przed bezpośrednim stykiem z drewnem, a więc unikniesz zaciągnięć pokrowca, dodatkowo też utrzymasz go w czystości. Zwykle ramy łóżek mają od dołu otwartą konstrukcie, bez podkładu pod materac jest  po prostu widoczny od spodu. Jeśli w domu masz zwierzęta, np koty to wierz że kot wykorzysta każdą okazję żeby wbić pazurki.

Więcej

Ochraniacze materaca W tej kategorii nie ma produktów.