Najczęściej kupowane

Informacje

Nowe produkty

  • Materac PALMEA
    Materac PALMEA

    Materac PALMEA zbudowany ze sprężyny kieszeniowej ,pianki i płyty...

    840,00 zł

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

O nas

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, a także produkcją mebli oraz elementów z drewna, takich jak łóżka, czy stelaże, a także oferuje szeroki wybór materacy, poduch, kołder, ochraniaczy i podgłówków.

Do produkcji naszych artykułów drewnianych wykorzystujemy głównie wytrzymałe drewno sosnowe i olchowe.

Przez lata doświadczenia zyskaliśmy zaufanie Klientów. Znając ich potrzeby, przez cały czas powiększamy naszą ofertę o nowe propozycje. Przy tym, zachowując w stałej ofercie te produkty, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Oprócz gotowych produktów, oferujemy również meble i akcesoria na zamówienie. Jesteśmy w stanie sprostać nawet największym i najbardziej nietypowym wymaganiom.

Wykonujemy błyskawiczną, bezpłatną wycenę, która trafia do Klienta w przeciągu 2 dni.

Firma Orion istnieje na rynku niemalże 20 lat i tylko dwa lata krócej prowadzi działalność internetową. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, doskonale wiemy, jakie rozwiązania są najlepsze, dlatego chętnie służymy poradą. Do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie, przedstawiając mu w pełni spersonalizowaną pod jego gusta ofertę.

Nasze działania kierujemy głownie do osób prywatnych, ale równie chętnie zaproponujemy coś interesującego dla większych przedsiębiorstw.

Każde zlecenie zawsze wykonujemy w terminie i oferujemy szybki transport zakupów do miejsca docelowego. Oprócz tego, dla chętnych proponujemy zakupy na raty. Dodatkowo, dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty.